Ekin Radyo Canlı Dinle

Çalışmıyor Mu?
Sosyal Medyada Paylaş

Popüler Radyolar

Ekin Radyo, ilk olarak 1995 yılında radyo frekans yayınına başlamıştır. Türkülerle dolu ve tarafsız yayıncılığı ile dinleyicilerine inanılmaz saatler geçirmesini sağlıyor.

Radyo yayınına bağlanarak canlı türkü isteyebiirsiniz. Bu tecrübeli radyo istasyonu, uzun yılların vermiş olduğu birikim sayesinde kaiteli dinleyici kitlesine sahiptir. Türkü dostlarını bir araya toplayarak bir türkü konseri tarzı yayın akışı oluyor.

Ekin Radyoyu Kimler Dinlemelidir?

Ekin radyoyu türkü dinlemekten hoşlanan herkes dinleyebilir. Bunun en büyük sebebi, ekin radyo da yöresel türküler değil Türkiye'nin tüm illerinin türkülerini dinleyebilirsiniz. Radyo Ekin'de yöre ayrımı olmadan Türkü dinleme keyfini yaşayabilir. Dilerseniz Türkü istek köşesinden istediğiniz türkülerin çalmasını isteyebilirsiniz.

Kesintisiz Türkü dinleme keyfini yaşamaya başlamak için Radyo Ekin dinlemenizi mutlaka öneririz. Bu radyo kanalında çalan türküler, oldukça kaliteli ve keyifli türkülerdir. Bu sebeple ve kesintisiz müzik anlayışını benimsemesi sebebiyle Radyo Ekin dinlenmesi gereken bir türkü radyosudur.

Canlı Sohbet

Canlı Sohbet

Rasgele Üyeler