Number One FM Canlı Dinle

Çalışmıyor Mu?
Sosyal Medyada Paylaş

Popüler Radyolar

Number One FM Türkiye'nin bir numarası sloganıyla ülkede müzik yayını yapan bir radyo kuruluşudur. Birçok şehirde farklı frekanslarda hizmet vermektedir. Genel hat olarak yabancı pop müzik dinletisi yapmaktadır. Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için bu radyoyu açarak yeni şarkılar keşfedebilir, kafanızı dinleyebilirsiniz. Number One FM dinleyerek sizler de çok daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
Ülkemizde radyo yayını yapan ilk kanallardan bir tanesidir. 1992 yılında İngiltere Londra'da kurulmuş, 1994 yılında ise ülkemizde yayın yapmaya başlamıştır. Kurucusu Ömer Karacan’dır. Number One FM dinleyerek birbirinden güzel yabancı pop müzikleri ile gününüzü şenlendirebilirsiniz.

Number One FM Frekansları

Number One FM canlı dinlemek isteyenler bulundukları şehre göre farklı frekansları ayarlaması gerekir. Sizler de aşağıda vereceğimiz listedeki kendinize en uygun lokasyonun frekansını açarak radyoyu dinleyebilirsiniz.

 • Number One FM İstanbul Frekansı 102.4
 • Number One Fm Ankara Frekansı 101.5
 • Number One Fm İzmir Frekansı 90.5
 • Number One Fm Antalya Frekansı 90.4
 • Number One Fm Adana Frekansı 107.7
 • Number One Fm Bursa Frekansı 102.4
 • Number One Fm Eskişehir Frekansı 102.5

Büyük şehirlerin Number One frekansı böyledir. Ayrıca Kayseri 99.7, Kocaeli 102.4, Marmaris 102.5, Kuşadası 101.7 olacak şekilde belirlenmiştir. Sizler de eğer bu konulardan bir tanesi de iseniz radyo frekansınızı bu numaraları göre ayarlayarak yabancı pop müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece frekans olarak yayın diye uydu üzerinden yayın yapmaktadır. 

 • D-Smart Number One FM Kanal 645
 • Digitürk Türksat Number One FM Kanal 927
 • Vodafone Tv Number One FM Kanal 29
 • Tivibu Number One FM Kanal 164

Radyo ya da televizyon üzerinden Number One FM dinleyebilirsiniz. Ayrıca Number One Fm canlı dinlemek için birçok web sitesi de bulunmaktadır. Web sitemizde sizlere Number One FM yayınını kaliteli bir şekilde dinleme imkanı sunmaktayız. Deli Radyo olarak sizlere gününüzün çoğu zamanını çok daha verimli bir şekilde geçirmenizi sağlayabiliriz. 
Number One FM yayın akışı olarak sizlere yüzeysel olarak yabancı pop yayın yaptığını söyleyebiliriz. Yabancı pop severlerin vazgeçilmez radyo kanallarından birisi olan Number One FM ile sizler de yeni müzikler keşfedebilirsiniz.

Türkiye'nin bir numarası sloganlı radyosu Number One FM'in bir diğer sloganı ise en son çıkan parçalar sloganıdır. Yabancı pop dünyasının iyice analiz edip insanların zevkine en uygun müzikleri herkese duyurma çabası içerisindelerdir. Arabada yolda giderken, evinizde temizlik yaparken, Otobüs beklerken ve daha birçok noktada Number One FM ile yabancı pop müzik keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. 
Trend olarak yükselen müzikleri eşsiz bir deneyim ile dinleyicilerine aktarmak isterler. Türksat 3A uydusunun yaptığı yayınlar sayesinde her yerde dinleyebilirsiniz. Web üzerinden de dinleyebileceğiniz gibi Radyo cihazlarından da dinleyebilirsiniz.

Number One FM Yayıncıları

Bize birçok eşsiz deneyimi yaşatan yayıncılar en güzel müzikleri seçerek dinleyicilerine aktarırlar. Bu yayıncıların isimlerini öğrenmek isteyen kişiler aşağıdaki listeye bakabilirler.

 • Emin Yıldırım
 • Murat İngin
 • Tolga Yiğit
 • Mert Hakan
 • Yalçın Yılmaz
 • Tarık Sarul

Ve daha birçok DJ ile dinleyicilerine muhteşem deneyimler yaşatma çabası içerisindelerdir. Yabancı pop müzik sevenlerin dilinden anlayan bu DJ’ler ile sizler de farklı dillerdeki müziklerin en güzel halini dinleyebilirsiniz. Number One FM bu güzel deneyimi yaşayabilmeniz için radyo frekansları olarak çok fazla seçeneğe sahiptir. Farklı konumlarda bu radyoyu rahat bir şekilde dinlemeniz hedeflenmiştir. Ayrıca farklı internet siteleri üzerinden de dinleyebilirsiniz. 

İnternet sitelerinde dinlemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Deli Radyo olarak sizlere birçok Radyo yayınını sunmaktayız. Web sitemiz aracılığı ile en kaliteli Radyo kanallarına tek tık ile ulaşabilirsiniz. Yabancı pop müzik dinlemek isteyenler ise web sitemizden Number One Fm canlı dinleyebilirler.

Birbirinden kıymetli yayıncılar haftanın farklı günlerinde dinleyicileri için farklı programlar düzenlemektedir. Günün farklı saatlerinde sizler de hangi programın ne zaman olduğunu öğrenip o programı takip edebilirsiniz. Number One FM yayın akışını internet üzerinden bulabilirsiniz. Ardından size hitap eden programları gözünüze kestirip yayın saatinde web sitemizi ziyaret ederek Number One FM canlı dinleyebilirsiniz. Ya da yukarıda verdiğimiz listelerdeki doğru frekansı radyonuzu ayarlayarak bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Türkiye'nin bir numaralı radyosu ile iyi keyifler dileriz.

Etiket: İstanbul Radyoları Number One FM Dinle

Canlı Sohbet

Canlı Sohbet