Ostim Radyo Canlı Dinle

Çalışmıyor Mu?
Sosyal Medyada Paylaş

Popüler Radyolar

"Türkülere Can Veren Radyo" Sloganıyla Türkiye'nin en sevilen türkülerini çalan Ostim Radyo, ilk olarak Ankara ve çevresinde yayın yapmaya başlayan bir radyodur. Ostim radyo Canlı Dinle! 7/24 Deli radyo farkıyla canlı dinle.

Türk Halk müziğinin en popüler olan şarkılara yer veriyor. Kaliteli yayıncılık anlayışını, Dürüstlüğü, genç kadrosuyla birlikte Türkü dostlarının huzuruna çıkmıştır. 12 yıllık radyo Ostim, 96.0 frekansında yayın hayatına başlamıştır. Yayın hayatına başladığı ilk zamanlar popüler müziğer yer veriliyordu, fakat zaman içerisinde dönüşüme uğrayan radyo kanalında büyük bir değişim gerçekleşti ve uzun zamandır Türkü ve Türk Halk Müziğine yer veriliyor.

Türk örf ve adetlerine önem gösteren bu radyo kanalı, gelenek ve göreneklerimize de büyük önem göstermektedir.

Radyodaki reklamların az olması sebebiyle dinlemekten büyük keyif alacağınızı tahmin ediyoruz. Kesintisiz Türkü dinleme keyfini Ostim radyo dinleyerek çıkarabilirsiniz.

Oldukça popüler ve sevilen bir Türkü Radyosu Ostimi, dilediğiniz yerden büyük bir zevkle dinleyebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden Ostim radyoyu dinle, canlı sohbete katıl ve eğlen . Keyifli dinlemeler.

Etiket: Ankara Radyoları Ostim Radyo Ostim Radyo Dinle Ostim Radyo Canlı Dinle Türkü Radyoları Dinle Türkü Dinle

Canlı Sohbet

Canlı Sohbet