Radyo 45lik Canlı Dinle

Çalışmıyor Mu?
Sosyal Medyada Paylaş

Popüler Radyolar

Merkezi İstanbul'da olan Radyo 45'lik ile nostaljik Yayınları takip edebilirsiniz. Eski dönemlerde paylaşılan müzikleri seven kişiler Radyo 45'lik ile Nostaljik müzikler dinleyebilir Eski günleri yad edebilir. Radyo 45'lik canlı Dinlemek isteyen kişiler internet üzerinden ve Radyo üzerinden dinleyebilir. İstanbul merkezde olan Radyo 45'lik aynı zamanda İzmir'de de yayın yapmaktadır. İzmirli kullanıcıları unutmayan Radyo 45'lik ile arabanızda yolda giderken eski tarz müzikleri dinleyebilirsiniz.

İlk yayınını 2015 yılında yapan Radyo 45'lik her zaman eski tarz müzikler yayınlamıştır. Bu alanda iyice kendini geliştirmiş ve dinleyenleri için en güzel müzikleri seçmişlerdir. Radyo 45'lik yayın akışı hakkında bilgi edinerek İstediğiniz zaman açıp dilediğiniz programı dinleyebilirsiniz. Radyo frekansını verecek olsak da istediğiniz zaman internet üzerindeki yayınlara katılabilirsiniz.

Yayınlarında sizi 70'li 80'li ve 90'lı yıllara götüreceklerdir. Nostaljik eserleri dinleyerek uzun yolculuklar yapabilir, otobüste giderken keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken radyo 45'lik canlı dinlemektir.

Radyo 45'lik yayın yapmaya başladıktan sonra çok kısa sürede eski müzik dinleyicilerine kavuşmuştur. Günümüzde her ne kadar pop, rock veya farklı türlerdeki müzikler ön planda olsa da halen eski Nostaljik müzikler de önemini korumaktadır. Daha çok büyük yaşlılarda kitlelere hitap etse de gencinden yaşlısına her yaş kategorisinde ki insanlar dinlemektedir.

Radyo 45'lik Frekansları

Radyo 45'lik kanalı Radyo Üzerinde şu anda güncel olarak İstanbul ve İzmir üzerinde hizmet vermektedir. Sizler de İstanbul ve İzmir üzerindeyseniz radyomuza radyo 45'lik canlı dinleyebilirsiniz. Eğer ki farklı illerde iseniz sorun etmenize gerek yoktur Çünkü internet üzerinden de dinleyebilirsiniz.

  • Radyo 45'lik İstanbul frekansı 91.2

  • Radyo 45'lik İzmir frekansı 107.0

Bu ikisi ile sizlerle canlı bir şekilde radyonuzdan dinleyebilirsiniz. Ancak her nostaljik müziksever bu iki şehirde olmayabilir. Bu nedenden dolayı internet üzerinden dinleyebilirsiniz. Sizlere bu konuda web sitemiz olarak hizmet vermekteyiz. Birçok radyo yayını olduğu gibi radyo 45'lik radyo yayını da web sitemizde bulunmaktadır. Web sitemizin ismi Deli Radyo olup birçok müziksever tarafından tercih edilen bir Radyo sitesiyiz.

Ayrıca radyo 45'lik canlı dinlemek isterseniz Radyo şirketini kendi web sitesinde bulabilirsiniz. Kendi web sitelerinden dinleme şansımız bulunduğu gibi bizim web sitemizden dinlemeniz için farklı avantajlar da vardır. Canınız sıkıldığı vakit diğer radyo kanallarına hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca farklı türlerdeki müzik yayın yapan Radyo kanallarını da keşfedip yeni müzik zevkler edinebilirsiniz. Birden fazla Radyo kanalını bulundurmamız web sitemizi tercih edilen bir seçenek haline sunmaktadır.

Radyo 45'lik kanalını sloganı Türk Müziğinde İz Bırakan Şarkılar sloganıdır. Bu slogan ile eski tarz müzik dinleyen kişilere çok kolay bir şekilde ulaşabilmişlerdir.

Radyo 45'lik yayıncıları sadece müzik yayını değil birçok gündemden haber ve eskiye dair sohbetler yapmaktadır. Unutulmak üzere olan büyük sanatçıları bu kanal üzerinde paylaşarak unutturmamaya ve hala Yaşatmaya çabalamaktalardır. Zeki Müren, Müzeyyen Senar ya da Safiye Ayla gibi büyük üstatları insanlara dinletmek için uğraşmaktalardır. Siz de bu tarz nostaljik müzikleri seviyorsanız radyo 45'lik canlı dinleyebilirsiniz. Deli radyo web sitemiz ile sizle rde bu imkanlara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik web sitemizde çok kullanışlı bir ara yüz bulunup müzik dinleyenler için kolay bir kullanıma sahiptir.

Türk müziğine iz bırakan şarkılar sloganı ile şimdiye kadar birçok kişi tarafından dinlenen bir radyo haline gelmiştir. Umarız ki en kısa sürede farklı illerde de Radyo frekansına katılarak daha fazla kitlelere bu güzel nostaljik müzikleri dinletebilirler. Tarihin tozlu sayfalarında ki bu Nostaljik müzikler dinleyenleri çok rahat bir duruma sokmaktadır. İş hayatının ardından yorgun argın eve gelince dinlenmek için birçok kişi Radyo 45'lik dinleyerek kendilerine gelmektedir. İnsanlar huzur veren ve onları rahatlatan müzikler ile her zaman dinleyicilerini mutlu etmişlerdir.

Şunu hatırlatmakta fayda var Eskiden İstanbul'da 89.4 frekansında hizmet veren radyo 45'lik günümüzde aktif olarak 91.2 frekanstan hizmet vermektedir. Eski frekansına ulaşmak isterseniz problemler ile karşılaşabilirsiniz. Radyo 45'lik dinlemek isteyen İzmir ve çevre illerinde ki sakinler 107.0 frekansından ulaşabilirler. Diğer illerdeki dinleyenler ise internet siteleri üzerinden Nostaljik müzikler yayından radyo 45'lik dinleyebilirler.

Etiket: Radyo 45lik canlı Dinle Radyo 45lik Dinle Radyo 45lik

Canlı Sohbet

Canlı Sohbet

Rasgele Üyeler